NL
FR

Welkom op de website van Parc Saint-Georges

Het clubhuis staat exclusief open voor de leden van de club en hun genodigden en dit elke dag (incl. weekends) van 10u tot 23u. 

Sluitingsdag: dinsdag

Doorniksewijk 1
8500 Kortrijk
Tel: +32 56 22 20 08 (bar)

Happy birthday to :
24/02
Claudia Bostoen
25/02
Victoria Labis
25/02
Pauline Labis
26/02
Charles-henri Delvoye
03/03
Zoë Piette
03/03
Romanie Maes
Soon
26/02/2017 10:00-11:25
Heren Reg. Lagere 1 VHL: MECH4 - SGEO2
26/02/2017 12:00-13:25
Dames Nat. 2A: SGEO1 - GANT2
26/02/2017 15:00-16:25
Heren Reg. 2 VHL: KNOK1 - SGEO1
02/03/2017 12:00-14:00
Restaurant : Plat du jour - Dagschotel
02/03/2017 20:00-22:00
MINEURE 1-Roeselare
04/03/2017 15:00-16:25
Dames Nat. 2A: HERM1 - SGEO1
05/03/2017 10:00-11:25
Masters 1: SGEO1 - RACI1
05/03/2017 11:30-12:55
Heren Reg. Lagere 2A VHL: VICT5 - SGEO3
05/03/2017 11:30-12:55
Heren Reg. Lagere 1 VHL: SGEO2 - MOLH1
05/03/2017 15:00-16:25
Heren Reg. 2 VHL: SGEO1 - NEOH1
06/03/2017 20:30-21:55
Ladies 1A VHL: BEER1 - SGEO1
09/03/2017 12:00-14:00
Restaurant : Plat du jour - Dagschotel
11/03/2017 09:30-10:30
U12 Girls VHL 4A (2): SGEO2 - MEET1
11/03/2017 10:00-11:00
U12 Girls VHL 3A (2): TEMS1 - SGEO1
11/03/2017 10:30-11:20
U7 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - GANT2
11/03/2017 10:30-11:20
U8 Boys VHL 4A (2): SGEO2 - GANT3
11/03/2017 10:30-11:20
U8 Girls VHL 4A (2): SGEO1 - CTIA1
11/03/2017 10:30-11:30
U10 Girls VHL 4A (2): SGEO1 - DRAG3
11/03/2017 10:30-11:20
U7 Girls VHL 4A (2): SGEO1 - INDI3
11/03/2017 11:00-12:00
U12 Boys VHL 3A (2): LOKE1 - SGEO1
11/03/2017 11:00-11:50
U8 Boys VHL 2A (2): INDI2 - SGEO1
11/03/2017 11:30-12:55
U14 Girls VHL 1 (2): SGEO1 - ANTW3
11/03/2017 12:00-13:25
U14 Boys VHL 2A (2): AALS1 - SGEO1
11/03/2017 12:30-13:30
U10 Boys VHL 1 (2): VICT1 - SGEO1
11/03/2017 13:00-14:25
U16 Boys VHL 1A (2): SGEO1 - VICT2
11/03/2017 16:00-17:25
U19 Girls VHL 1 (2): SGEO1 - INDI1
11/03/2017 18:00-19:25
U19 Boys VHL 2A (2): ANTW3 - SGEO1
12/03/2017 10:00-11:25
Heren Reg. Lagere 2A VHL: SGEO3 - GANT4
12/03/2017 11:30-12:55
Masters 1: WELL1 - SGEO1
12/03/2017 12:00-13:25
Heren Reg. Lagere 1 VHL: INDI4 - SGEO2
12/03/2017 13:00-14:25
Dames Nat. 2A: SGEO1 - IXEL1
12/03/2017 16:30-17:55
Heren Reg. 2 VHL: BEER4 - SGEO1
16/03/2017 12:00-14:00
Restaurant : Plat du jour - Dagschotel
18/03/2017 09:30-10:30
U10 Boys VHL 1 (2): SGEO1 - INDI1
18/03/2017 09:30-10:30
U12 Girls VHL 4A (2): SGEO2 - LOKE1
18/03/2017 09:30-10:30
U12 Girls VHL 3A (2): CTIA1 - SGEO1
18/03/2017 09:30-10:20
U8 Boys VHL 4A (2): CTIA1 - SGEO2
18/03/2017 10:30-11:20
U8 Boys VHL 2A (2): SGEO1 - BRAX2
18/03/2017 10:30-11:30
U10 Girls VHL 4A (2): BAUD1 - SGEO1
18/03/2017 10:30-11:20
U7 Girls VHL 4A (2): GANT2 - SGEO1
18/03/2017 10:30-11:20
U7 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - BRUG1
18/03/2017 10:30-11:20
U8 Girls VHL 4A (2): SGEO2 - GANT3
18/03/2017 10:30-11:30
U12 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - DRAG2
18/03/2017 11:30-12:55
U14 Girls VHL 1 (2): SGEO1 - LEUV2
18/03/2017 12:00-12:50
U7 Boys VHL 4B (2): INDI4 - SGEO2
18/03/2017 13:00-14:25
U16 Boys VHL 1A (2): SGEO1 - DRAG2
18/03/2017 13:00-13:50
U8 Girls VHL 4A (2): BRUG2 - SGEO1
18/03/2017 13:00-14:25
U14 Boys VHL 2A (2): GANT2 - SGEO1
18/03/2017 14:30-15:55
U16 Girls VHL 2A (2): BAUD1 - SGEO1
18/03/2017 15:00-16:25
Dames Nat. 2A: LEOP2 - SGEO1

© 2016, website powered by Twizzit.com