NL
FR



Vanaf vandaag zijn de inschrijvingen open voor de verschillende camps :

Pasen : 10 - 14 april (9u tot 16u) : Hockey en Tennis
Juli : 3 - 7 juli (9u tot 16u) : enkel Tennis
Augustus : 21 - 25 augustus (9u - 16u) : Hockey en Tennis

Inschrijven via Twizzit, VZW, Agenda

Welkom op de website van Parc Saint-Georges

Het clubhuis staat exclusief open voor de leden van de club en hun genodigden en dit elke dag (incl. weekends) van 10u tot 23u. 

Sluitingsdag: dinsdag

Doorniksewijk 1
8500 Kortrijk
Tel: +32 56 22 20 08 (bar)

Happy birthday to :
30/03
Marie-hélène Gelders
30/03
Camille Vanovertveldt
02/04
Maxine Despriet
03/04
Bettina Vanhonsebrouck
03/04
Matteo Martin
03/04
Victorine Corroyer
03/04
Elena Bohé
06/04
Elisa Deuss
Soon
30/03/2017 12:00-14:00
Restaurant : Plat du jour - Dagschotel
01/04/2017 15:00-16:25
Dames Nat. 2A: LEUV2 - SGEO1
02/04/2017 10:00-11:25
Heren Reg. Lagere 2A VHL: VICT5 - SGEO3
02/04/2017 15:00-16:25
Heren Reg. 2 VHL: SGEO1 - VRIJ1
05/04/2017 19:00-20:30
Serment
06/04/2017 12:00-14:00
Restaurant : Plat du jour - Dagschotel
13/04/2017 09:00-18:00
Cercle des Seniors : Visite de la Chapelle Musicale Reine Elizabeth
13/04/2017 12:00-14:00
Restaurant : Plat du jour - Dagschotel
17/04/2017 13:00-14:25
Heren Reg. Lagere 1 VHL: DRAG6 - SGEO2
17/04/2017 16:00-17:25
U14 Girls VHL 1 (2): SGEO1 - VICT2
20/04/2017 12:00-14:00
Restaurant : Plat du jour - Dagschotel
22/04/2017 09:30-10:20
U7 Boys VHL 3A (2): HERM1 - SGEO1
22/04/2017 09:30-10:30
U12 Girls VHL 3A (2): SGEO1 - INDI2
22/04/2017 10:00-11:00
U12 Girls VHL 4A (2): GANT2 - SGEO2
22/04/2017 10:00-11:00
U12 Boys VHL 3A (2): GANT2 - SGEO1
22/04/2017 10:30-11:20
U8 Girls VHL 4A (2): SGEO1 - GANT3
22/04/2017 10:30-11:30
U10 Boys VHL 1 (2): TEMS1 - SGEO1
22/04/2017 10:30-11:20
U7 Boys VHL 4B (2): SGEO2 - GANT5
22/04/2017 10:30-11:20
U8 Girls VHL 4A (2): CTIA1 - SGEO2
22/04/2017 10:30-11:30
U10 Girls VHL 4A (2): SGEO1 - GANT2
22/04/2017 10:30-11:20
U8 Boys VHL 2A (2): SGEO1 - BAUD1
22/04/2017 11:30-12:55
U14 Boys VHL 2A (2): SGEO1 - TEMS2
22/04/2017 12:00-12:50
U7 Girls VHL 4A (2): GANT1 - SGEO1
22/04/2017 12:00-12:50
U8 Boys VHL 4A (2): ANTW5 - SGEO2
22/04/2017 13:00-14:25
Dames Nat. 2A: TEMS1 - SGEO1
22/04/2017 13:00-14:25
U16 Girls VHL 2A (2): SGEO1 - BRAX3
22/04/2017 13:00-14:25
U14 Girls VHL 1 (2): VICT2 - SGEO1
22/04/2017 16:00-17:25
U19 Boys VHL 2A (2): SGEO1 - BRAX3
23/04/2017 10:00-11:25
Heren Reg. Lagere 2A VHL: SGEO3 - GDEV3
23/04/2017 11:30-12:55
Masters 1: LEOP1 - SGEO1
23/04/2017 11:30-12:55
U14 Girls VHL 1 (2): SGEO1 - LEUV2
23/04/2017 13:00-14:25
Heren Reg. Lagere 1 VHL: GDEV2 - SGEO2
23/04/2017 13:00-14:30
U16 BOYS-Westlake New - Zealand
23/04/2017 15:00-16:25
Heren Reg. 2 VHL: ECLA1 - SGEO1
23/04/2017 15:00-16:30
U19 BOYS-Westlake - New Zealand
23/04/2017 15:00-16:25
U19 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - SGEO1
24/04/2017 20:30-21:55
Ladies 1A VHL: GDEV1 - SGEO1
27/04/2017 12:00-14:00
Restaurant : Plat du jour - Dagschotel
29/04/2017 09:30-10:30
U12 Girls VHL 4A (2): SGEO2 - BRUG2
29/04/2017 09:30-10:30
U12 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - BRUG2
29/04/2017 09:30-10:20
U7 Boys VHL 4B (2): CTIA2 - SGEO2
29/04/2017 10:30-11:30
U10 Boys VHL 1 (2): SGEO1 - BEER1
29/04/2017 10:30-11:20
U7 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - GANT1
29/04/2017 10:30-11:20
U8 Boys VHL 4A (2): SGEO2 - AALS1
29/04/2017 10:30-11:20
U8 Girls VHL 4A (2): SGEO2 - BRUG2
29/04/2017 10:30-11:30
U10 Girls VHL 4A (2): MEET1 - SGEO1
29/04/2017 10:30-11:20
U7 Girls VHL 4A (2): SGEO1 - GANT3
29/04/2017 11:30-12:55
U14 Girls VHL 1 (2): SGEO1 - BRAX2
29/04/2017 11:30-12:30
U12 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - SGEO1
29/04/2017 11:30-12:20
U8 Boys VHL 2A (2): ANTW2 - SGEO1

© 2016, website powered by Twizzit.com